www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum učenika osnovnih škola
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja  Empty
PostajNaslov: Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja    Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja  Icon_minitime02.04.12 9:38

study study study study .Ovo vrijeme prije prekrasnih praznika bilo je grozno.Svaki dan puno nekih testova iz prirode,hrvatskog,ispitivanje iz geografije pa engleski.Svega toga puno pa sam se u četvrtk odlučila razboliti .Šalim se nisam se namjerno razbolila.No stvarno nam davaju previše testova a ispitivanja su još teža!U jednoj osnovnoj školi ukinuli su klasičnu domaću zadaću pa su tako probali angažirati učenike na satu.No ja mislim da to baš nije dobro.jer domaća zadaća je zapravo vježba nakon obrađenog gradiva. bounce bounce
[Vrh] Go down
costa

costa


Broj postova : 18
Join date : 04.03.2012

Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja  Empty
PostajNaslov: Re: Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja    Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja  Icon_minitime02.04.12 20:38

lilly2004 je napisao/la:
study study study study .Ovo vrijeme prije prekrasnih praznika bilo je grozno.Svaki dan puno nekih testova iz prirode,hrvatskog,ispitivanje iz geografije pa engleski.Svega toga puno pa sam se u četvrtk odlučila razboliti .Šalim se nisam se namjerno razbolila.No stvarno nam davaju previše testova a ispitivanja su još teža!U jednoj osnovnoj školi ukinuli su klasičnu domaću zadaću pa su tako probali angažirati učenike na satu.No ja mislim da to baš nije dobro.jer domaća zadaća je zapravo vježba nakon obrađenog gradiva. bounce bounce

Iz hrvatskog bi bilo dobro za domaću zadaću samo lektiru čitati, i iz engleskog nešto sa interneta tražiti i tako vježbati. I iz matematike isto je dobro imati zadaću jer vježbaš tako zadatke. Iz drugih predmeta bi trebalo ukinuti zadaće. I dobro recimo iz likovnog nacrtati nešto. Ja bi naprimjer iz geografije i povijesti da možemo sami nešto istražiti, neki grad, nacionalni park ili tako nešto. Skoro svi imamo internet, a i učitelj iz informatike nam da da surfamo ponekad. Radne bilježnice se mogu na satu ispuniti kao što to iz kemije rješavamo kiad stignemo.
[Vrh] Go down
 
Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav svima koliko vas ima
» Koliko traje veliki odmor

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
www.ucenicki.forum.com :: Izvan školske (ne)aktivnosti :: Problemi koji nas muče-
Forum(o)Bir: