www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum učenika osnovnih škola
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pozdrav svima koliko vas ima

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 7
Join date : 02.03.2012

Pozdrav svima koliko vas ima Empty
PostajNaslov: Pozdrav svima koliko vas ima   Pozdrav svima koliko vas ima Icon_minitime02.03.12 16:15

hej, pozdrav svima!

cheers
[Vrh] Go down
https://ucenicki.forumcroatian.com
muha

muha


Broj postova : 14
Join date : 02.03.2012

Pozdrav svima koliko vas ima Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima koliko vas ima   Pozdrav svima koliko vas ima Icon_minitime02.03.12 16:20

I ja sam tu bzzzzz...

samo da nas se još skupi. Smile
[Vrh] Go down
costa

costa


Broj postova : 18
Join date : 04.03.2012

Pozdrav svima koliko vas ima Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima koliko vas ima   Pozdrav svima koliko vas ima Icon_minitime04.03.12 14:02

Bok svima. Ja sam Costa i idem u 8b. razred.

[Vrh] Go down
Monty Payton

Monty Payton


Broj postova : 15
Join date : 10.03.2012

Pozdrav svima koliko vas ima Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima koliko vas ima   Pozdrav svima koliko vas ima Icon_minitime10.03.12 0:33

Hellooooooooouuuuuu geek
[Vrh] Go down
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Pozdrav svima koliko vas ima Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima koliko vas ima   Pozdrav svima koliko vas ima Icon_minitime01.04.12 19:46

Bok kak ste .Evo priključila sam se tek nedavno.I nema nas puno no nema veze.Ja volim forume gdje svi možemo uživat i da smo u malom broju.Dolazim iz pule i imam 11 godina.Samo se nadam da ću nekad uhvatiti muhu costu mounty i admina na djelu da možemo malo pisuckat i da smo svi online. Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
[Vrh] Go down
costa

costa


Broj postova : 18
Join date : 04.03.2012

Pozdrav svima koliko vas ima Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima koliko vas ima   Pozdrav svima koliko vas ima Icon_minitime02.04.12 20:13

lilly2004 je napisao/la:
Bok kak ste .Evo priključila sam se tek nedavno.I nema nas puno no nema veze.Ja volim forume gdje svi možemo uživat i da smo u malom broju.Dolazim iz pule i imam 11 godina.Samo se nadam da ću nekad uhvatiti muhu costu mounty i admina na djelu da možemo malo pisuckat i da smo svi online. Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool



Bok svima još jednom! cheers

E skupljamo se, to je super! Sad su praznici i ja sam cijelo vrijeme vani, pa mi se neda na kompjuter preko dana.
Bilo bi super kad bi i drugi došli ovih dana.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav svima koliko vas ima Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima koliko vas ima   Pozdrav svima koliko vas ima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pozdrav svima koliko vas ima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko traje veliki odmor
» Ajme koliko testova i lektira i ispitivanja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
www.ucenicki.forum.com :: Dobrodošli :: Predstavite se i upoznajte-
Forum(o)Bir: