www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum učenika osnovnih škola
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pričalica - ajmo brbljati

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Monty Payton

Monty Payton


Broj postova : 15
Join date : 10.03.2012

Pričalica - ajmo brbljati Empty
PostajNaslov: Pričalica - ajmo brbljati   Pričalica - ajmo brbljati Icon_minitime22.04.12 8:59

Mislim da na forumu nedostaje ovakva tema za glupiranje i brbljanje o svemu i svačemu. Ja doma ležim sa temperaturom i dosadno mi je. Ima li koga online?
[Vrh] Go down
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Pričalica - ajmo brbljati Empty
PostajNaslov: Re: Pričalica - ajmo brbljati   Pričalica - ajmo brbljati Icon_minitime11.05.12 19:36

[quote="Monty Payton"]Mislim da na forumu nedostaje ovakva tema za glupiranje i brbljanje o svemu i svačemu. Ja doma ležim sa temperaturom i dosadno mi je. Ima li koga online?[/quote

evo mene nakon duuuuuggggoooo vremena.Pa da i ja se slažem s Mounty da bi trebali se dogovorit doć i čavrljat.Ali ša se može.ako je to često nešto iskrsne pa propadne još 5 stvari
[Vrh] Go down
Monty Payton

Monty Payton


Broj postova : 15
Join date : 10.03.2012

Pričalica - ajmo brbljati Empty
PostajNaslov: Re: Pričalica - ajmo brbljati   Pričalica - ajmo brbljati Icon_minitime01.06.12 16:42

Da, mislila sam da mogu ćešće svratiti na forum, ali uvijek nešto drugo. A sad je još i kraj godine pa nemam vremena.
A ovi moji svi briju na fejsu. Budale.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pričalica - ajmo brbljati Empty
PostajNaslov: Re: Pričalica - ajmo brbljati   Pričalica - ajmo brbljati Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pričalica - ajmo brbljati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
www.ucenicki.forum.com :: Veliki odmor :: Veliki odmor-
Forum(o)Bir: