www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum učenika osnovnih škola
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koju povijest volite?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Monty Payton

Monty Payton


Broj postova : 15
Join date : 10.03.2012

Koju povijest volite? Empty
PostajNaslov: Koju povijest volite?   Koju povijest volite? Icon_minitime22.04.12 8:36

Ja volim čitati o starim civilizacijama i narodima. To mi je super. I ono o mračnom srednjem vijeku mi je isto super. Ostalo mi nije zanimljivo.
[Vrh] Go down
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Koju povijest volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju povijest volite?   Koju povijest volite? Icon_minitime11.05.12 19:25

Monty Payton je napisao/la:
Ja volim čitati o starim civilizacijama i narodima. To mi je super. I ono o mračnom srednjem vijeku mi je isto super. Ostalo mi nije zanimljivo.



Meni je najdraže učiti o narodima te njihovom načinu života kada su živjeli,od čega su živjeli.Vjeroali ili ne mene više zanimaju detalji nego osnova.
[Vrh] Go down
Monty Payton

Monty Payton


Broj postova : 15
Join date : 10.03.2012

Koju povijest volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju povijest volite?   Koju povijest volite? Icon_minitime01.06.12 16:35

lilly2004 je napisao/la:


Meni je najdraže učiti o narodima te njihovom načinu života kada su živjeli,od čega su živjeli.Vjeroali ili ne mene više zanimaju detalji nego osnova.

To je isto zanimljivo. Zapravo iz toga se može puno saznati o nekom vremenu ili o nekoj civilizaciji.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju povijest volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju povijest volite?   Koju povijest volite? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koju povijest volite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
www.ucenicki.forum.com :: Nastava :: Povijest-
Forum(o)Bir: