www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum učenika osnovnih škola
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kakvi su vam profesori

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Kakvi su vam  profesori Empty
PostajNaslov: Kakvi su vam profesori   Kakvi su vam  profesori Icon_minitime02.04.12 20:36

Moji profesori su super.Smijem se svaki dan.Što zbog prepucavanja a što zog čistog smijeha.Evo npr matematika je svima bauk.Ali kad ti moj profesor predava bauk ti je nepoznata riječ.Ako ti nije jasno postat će profa moj objašnjava bolje od einsteina.ili nekog drugog.A s čim s pizzama,sokovima,janjetinom.I stalno se šali.Ma,che bello kak bi se reklo Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
muha

muha


Broj postova : 14
Join date : 02.03.2012

Kakvi su vam  profesori Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi su vam profesori   Kakvi su vam  profesori Icon_minitime16.04.12 17:19

Pa ovisi. Najbolja je iz likovnog jer se stalno zezamo i ona sa nama, a najgore je na povijesti jer ova habsburgovica voli samo štrebere, a meni je povijest najgori jer mi se neda pamtiti sve te godine i događaje. To ću ionako sve zaboravit. A i koga briga šta se desilo tamo negdje u Rusiji ili Bosni. A i učiteljica je dosadna do kraja totalno.
[Vrh] Go down
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Kakvi su vam  profesori Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi su vam profesori   Kakvi su vam  profesori Icon_minitime11.05.12 19:31

muha je napisao/la:
Pa ovisi. Najbolja je iz likovnog jer se stalno zezamo i ona sa nama, a najgore je na povijesti jer ova habsburgovica voli samo štrebere, a meni je povijest najgori jer mi se neda pamtiti sve te godine i događaje. To ću ionako sve zaboravit. A i koga briga šta se desilo tamo negdje u Rusiji ili Bosni. A i učiteljica je dosadna do kraja totalno.

Jadan ti.Nama ti profesor stalno ono u povišenom tonu TIŠE a onda ga se jedva čuje:tamo i to skupi u jednu rečenicu te mu je to najizgovorenija rečenica u cijeloj školskoj godini.Ali nijo on loš on ispituje druge a mi igramo ludog doktora brbljamo,dopisujemo se,letimo ispod klupa. flower flower
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakvi su vam  profesori Empty
PostajNaslov: Re: Kakvi su vam profesori   Kakvi su vam  profesori Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakvi su vam profesori
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
www.ucenicki.forum.com :: Nastava :: Profesori i učitelji-
Forum(o)Bir: