www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum učenika osnovnih škola
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Likovnjaci i glazbenjaci

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Likovnjaci  i glazbenjaci Empty
PostajNaslov: Likovnjaci i glazbenjaci   Likovnjaci  i glazbenjaci Icon_minitime01.04.12 19:55

Likovni i glazbeni.Nitko nije još ništa napisao o tome Neutral ali nema veze.Likovni to je za mene lagan predmet gdje moram donosit pribor inače keca leti brže od rakete!!!Nemam ograničenja to mi je najbolje kod likovnog.Imam zadatak no imam i maštu




Glazbeni.Mi iz tog predmeta imamo jednu gospođu inače pravu babu koja je bila na bolovanju pa se vratila i dostanas je izmuičila ali sad je opet na bolovanju( jocolor queen queen queen geek geek santa santa )pa nam je supe sa starom najboljom profom.Ikad.



A vi???Što vi imate reći???Počnite!!! Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
muha

muha


Broj postova : 14
Join date : 02.03.2012

Likovnjaci  i glazbenjaci Empty
PostajNaslov: Re: Likovnjaci i glazbenjaci   Likovnjaci  i glazbenjaci Icon_minitime16.04.12 17:11

Ja nisam baš dobar iz likovnog i ne znam pjevati, ali nekako se uvijek izvučem na kraju. Samo se malo potrudim i dobim dobru ocjenu.
[Vrh] Go down
 
Likovnjaci i glazbenjaci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
www.ucenicki.forum.com :: Nastava :: Glazbeni i likovni-
Forum(o)Bir: