www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
www.ucenicki.forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum učenika osnovnih škola
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Učiti engleski u engleskoj

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
muha

muha


Broj postova : 14
Join date : 02.03.2012

Učiti engleski u engleskoj Empty
PostajNaslov: Učiti engleski u engleskoj   Učiti engleski u engleskoj Icon_minitime04.03.12 15:33

Ja volim Engleski jezik, ali mislim da je najbolje otići u Englesku i za 3 tjedna naučiš bolje nego u školi.
[Vrh] Go down
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Učiti engleski u engleskoj Empty
PostajNaslov: Re: Učiti engleski u engleskoj   Učiti engleski u engleskoj Icon_minitime01.04.12 19:39

HA ne znam baš.Ako recimo dijete ne voli učit ne bi njoj pomogo ni najbolji profesor ni engleska.Bok
[Vrh] Go down
muha

muha


Broj postova : 14
Join date : 02.03.2012

Učiti engleski u engleskoj Empty
PostajNaslov: Re: Učiti engleski u engleskoj   Učiti engleski u engleskoj Icon_minitime16.04.12 17:06

lilly2004 je napisao/la:
HA ne znam baš.Ako recimo dijete ne voli učit ne bi njoj pomogo ni najbolji profesor ni engleska.Bok


Ako si negdje vani u engleskoj daleko od doma, ne možeš pričati hrvatski jer te nitko ne razumije i moraš razumjeti jezik ako se želiš snaći ili razgovarati.
[Vrh] Go down
lilly2004




Broj postova : 25
Join date : 31.03.2012

Učiti engleski u engleskoj Empty
PostajNaslov: Re: Učiti engleski u engleskoj   Učiti engleski u engleskoj Icon_minitime11.05.12 19:21

muha je napisao/la:
lilly2004 je napisao/la:
HA ne znam baš.Ako recimo dijete ne voli učit ne bi njoj pomogo ni najbolji profesor ni engleska.Bok


Ako si negdje vani u engleskoj daleko od doma, ne možeš pričati hrvatski jer te nitko ne razumije i moraš razumjeti jezik ako se želiš snaći ili razgovarati.



Da da znam no ako neko ne zna engleski nema druge nego da neko pođe s njim ne riča na hrvatski već samo na engleski to je najučinkovitije u osnovama.A onda dolazi ono dalje:Gramatika itd.
[Vrh] Go down
Monty Payton

Monty Payton


Broj postova : 15
Join date : 10.03.2012

Učiti engleski u engleskoj Empty
PostajNaslov: Re: Učiti engleski u engleskoj   Učiti engleski u engleskoj Icon_minitime01.06.12 16:38

Jedan moj prijatelj je naučio engleski pomoću TV. Gledao je filmove bez prijevoda i titlova i nakon godinu - dvije odlično je govorio engleski.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Učiti engleski u engleskoj Empty
PostajNaslov: Re: Učiti engleski u engleskoj   Učiti engleski u engleskoj Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Učiti engleski u engleskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
www.ucenicki.forum.com :: Nastava :: Engleski jezik-
Forum(o)Bir: